Trwa wczytywanie strony..
Sprawdź koniecznie

Wróć do poprzedniej strony...

Uczestnicy


Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 0


Zgłoszenia


Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1 Sobociński Zdzisław Lgota Wielka 6
2 WARKA WARKA 5
3 TADEUSZ KICKO ŁOSICE 6
4 MARIUSZ BABIŃSKI SUŁKOWICE 6
5 Gajdziński Jan Natalia Rzeszów 6
6 SZCZEPAN TARASIUK LOSICE 5
7 TARASIUK JERZY ŁOSICE 12
8 Antoniak Władysław Rzepin 6
9 Antoniak Wiesława Rzepin 6
10 Socha Paweł Radom 12
11 BEDNARCZYK-MAMIŃSKI Troszyn 6
12 Kupsik Marek Konin 6
13 Prof Kotela Ireneusz Szczucin 6
14 Mateusz Dzwonkowski Kietlin 6
15 Bokwa Longin Sandomierz 18
16 Święcicki Paweł ...Tuszyn 30
17 Dzigman Ryszard Radom 12
18 Potempski Sroka Radom 12
19 Wasil Krzysztof Żyrardów 6
20 Baliś Zygmunt Chrzanów 6
21 Marcisz Szymon Kielce 6
22 Kawaler Jan & Janek Skorzów 6
23 Dziuk Norbert Opole 6
24 Sroka Mariusz Wola Tarnowska 12
25 Ślęzak Karol Długie 6
26 Danuta & Andrzej Olejnik Sochaczew 6
27 Handerek Wojciech Łodygowice 12
28 Paweł Komorowski Sulmierzyce 6
29 Andrzej Lizak Sulmierzyce 6
30 Leszko Iwona & Jacek Kamionna 6
31 Mączyński Bronisław Poznań 6
32 Bieniek Dariusz Warszawa 12
33 Dr inż. SERZYSKO Jerzy Łomiaanki 6
34 A & M DW Warszawa 12
35 Tarasek Grzegorz Bobowo 6
36 Damian such Iwonicz zdrój 6
37 Dudek Jarosław Brzozów 6
38 Podobiński Mieczysław Siedliska 6
39 Glazer Andrzej Brzozów 6
40 Podobiński Mieczysław Siedliska 6
41 Stanisław Szocik Milcz 3
42 Kociołek Zenon Lubaczów 6
43 Zdzisław Jachim Studzienice 6
44 Jarosław Michalak Poznań 5
45 Grzegorz Szczoczarz Błażowa 5
46 Bieniek Dariusz klippan 6
47 Cztery Łapy INOWROCŁAW 6
48 Team Frei & K i T Żochowski Szepietowo 6
49 MARIUSZ SOKOŁOWSKI NAMYSŁÓW 6
50 Anna Smogur Łęka Opatowska 3
51 ROCOS WIsznia Mała 6
52 Johony Tarnobrzeg 5
53 Damian such 2 Iwonicz zdroj 6
54 Przemysław Zakrzewski Jędrzejów 6
55 JMP Czortkow 5
56 Szczęsny Rafał Dobroszyce 6
57 MDT TEAM Wola Rzędzińska 6
58 MWG Mazury Grajewo 12
59 GVC Team ZAWONIA 6
60 Krzysztof Kowalski Radzanowo 6
61 MWG Mazury Grajewo 18
62 Polak & Zawiła Maków Podhalański 6
63 Wojciech Leszek Olędzki Helenów 6
64 Jan Oraniec Wólka Lipowa 39 6
65 Kozdroń- Gapiński Łosino 6
66 Rusinek & Marcinkowski Pleszew 6
67 Haduch Mieczysław Krzywe 4
68 Marcin Mariusz Depta Stróża 5
69 ELIZA OSTROŁĘKA 4
70 MTT Team Warszawa 2
71 ŚMIESZKOWICZ DOBRYSZYCE 7
72 Marcin Małppolska 4
73 Kubała Wiesław ...... 6
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 518